ATOMIC COUNT XTD RED 21/22 vel.:S 51-55cm

Lyžařská helma Atomic Count XTD je all-mountain helma z řady sportovních helem Atomic. Vyznačuje se vysokou mírou ochrany a neuvěřitelnou lehkostí, a to díky kombinaci In-mold dual skořepiny a jádra Holo.

Novinka 3968
Původní cena 3 390 Kč  s DPH
Cena: 1 700 Kč  s DPH
Množství: ks
Dostupnost: ihned k odběru
Kód zboží: AN5005948
Vyrábí: Atomic
Popis produktu
Dotaz na zboží

Popis produktu

Helma je vybavena Live Fit vycpávkami a systémem 360° Fit pro větší pohodlí. 360° Fit System - nastavitelný systém, který umožňuje helmu nastavit nejen na velikost hlavy, ale i na její tvar. Nastavení lze provést ve velkém rozsahu, takže je 100% přizpůsobitelná konkrétnímu uživateli.

Unikátní bezpečnostní technologie Holo Core tvaru podobného "kartónu na vejce" vytváří prodlouženou zónu pro maximalizaci tlumení nárazů. Helma je skvěle odvětrávaná díky ventilaci Aircon Venting.

Praktické jsou odnímatelné ušní polstry, které jsou kompatibilní se sluchátky. Vnitřní vložka je odnímatelná a omyvatelná. Skvělá je také odnímatelná podšívka Merino 3M X-Static, kterou můžete po sundání také vyprat.

Helma Atomic Count XTD disponuje moderním způsobem zapínání s extrémně snadnou manipulací. Zapínání Magnetic Fidlock je první magnetické bezpečnostní zapínání s posuvným mechanismem, které je možné odepnout a zapnout jednou rukou případně i v rukavicích bez obavy, že si skřípnete kůži. V případě pádu tento systém bezpečně drží.

Hmotnost helmy je 390 gramů pro velikost "S".

Helma splňuje normu ASTM F 2040 / CE EN 1077:2007, Class B

Dotaz na zboží

Jméno*
E-mail*
Dotaz na zboží
Smazat dotaz