Snowboard Burton Social 151 cm

Lehké pohodové prkno na celodenní ježdění

2061
Původní cena 9 720 Kč  s DPH
Cena: 3 300 Kč  s DPH
Množství: ks
Dostupnost: ihned k odběru
Kód zboží: 101053185-151
Vyrábí: Burton
Popis produktu
Dotaz na zboží

Popis produktu

 • nové nejeté prkno, ale s drbnými oděrkami a škrábanci
 • Rocker tvar

  - Twin Cruise Control
  Cruise ControlTM posiluje sebejistotu díky jemnějšímu flexu a měkkčím hranám. U modelů ClashTM, BulletTM a FeatherTM je nose konvexní, zatímco parkové desky jako Blunt a nový Social disponují take konvexním tailem pro snadnější jízdu na switch.

  - V-Rocker
  Třístupňový rocker, který je stejně zábavný v parku i prašanu. V-RockerTM má centrální rocker přímo mezi nohama a další rocker na vnější straně vázání, ketrý pomáhá nadzvednout špičku a patku nad sníh. Podél Channel zón jsme přidali Pressure Distribution hrany díky kterým se prkno lépe ovládá a má lepší vlastnosti, tzv. Skate-like feel. Dohromady obsahuje V-Rocker energickou kontrolu nad hranami, uvolňuje kontaktní body a tím vytváří pocit volnosti, neuvěřitelné promíjivosti, hravosti a zábavy v každém terénu. To mohou potvrdit naši teamrideří Mikey Rencz, Marko Grilc, Chris Sörman, Sani Alibabic, Dimitry Fesenko, a Jack Mitrani.

  Jádro

  - Fly Core
  Naše klasická tip-to-tail dřevěná jádra zlepšují provedení, flexibilitu a životnost prkna.

  - Negative Core Profile
  Tento oblíbený profil nabízí tenčí sekce jádra mezi vázáním pro jemný flex a torzi. Perfektní pro vše - park, rampu, prašan a raily, tyto desky vinikají ve širokém spektru terénů a podmínek.

  Použitá skleněná vlákna

  - Biax React FiberGlass
  Jib-friendly nekroutící se a promíjející feel, perfektní pro sázení nových triků.

  - NEW Jumper Cables
  Jumper Cables na nových Process V-Rocker, Déja Vu V-Rocker, Blunt, Hate a Social jsou ultra lehké karbonové plátky, které umocní energii vašich nohou a přidají lepší ollie a energii do oblouků. Pro maximální výkon ještě lepší Jumper Cables Hi-Voltage na prknech Joystick, Hero, Hero Limited, and Lip-Stick používají karbonové tyčinky pro ultra-electrified pop a výkon

  Skluznice

  - Lightspeed Vision Base
  Tato technologie spojuje sílu, rychlost a jednoduchou údržbu s vroubkovanou strukturou prkna, pro tu nejrychlejsí jízdu s voskem I bez něj.

  Tvar

  - Pro-Tip
  Další původní technologie Burton. Zmenšující se tloušťka špičky a patky dramaticky snižuje váhu a nabízí hravější svezení.

  - Twin
  Perfektně symetrický tvar pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, polety i rychlá jízda - to vše s větší proměnlivostí a stabilitou.

  Hrany

  - Pressure Distribution Edges
  Žádný marketingový trik, pouze devět let zkušeností a další zásadní pokrok od Burtonu. Hrany v oblasti vázání lehce vyčnívají ven a napomáhají tak ovládat prkno i na zledovatělém povrchu, zároveň však prkno zůstává stejně hravé v prašanu. Jsou tam když je potřebuješ, ale jinak si jich ani nevšimneš.

  - Rail Ready Edge Tune
  Tyto hrany jsou vyladěny tak aby se nekousaly do railů, ale zároveň poskytovaly dost kontroly pří nájezdu na skoky.

  Pružnost

  - Twin
  Flex je dokonale symetrický od špičky až k patce pro vyváženou a univerzální jízdu, jak na regular, tak na switch.

  Tvrdost(1-10)

  • 2

Dotaz na zboží

Jméno*
E-mail*
Dotaz na zboží
Smazat dotaz